MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
691878
image1 image2 image3

e-BOK

Powiększ

Gmina Tuczna uruchomiła Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta.

Każdy odbiorca wody może po wcześniejszym zalogowaniu sprawdzać na bieżąco stan swoich rozliczeń za dostarczoną wodę i odprowadzone ścieki.

Celem uwierzytelnienia osoby i pomocy w założeniu konta prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Tuczna pod nr tel. 83 37 71 003 wew. 27.

Informujemy również iż biuro elektroniczne jest funkcjonalnością, ale nie zmieni to dotychczasowej metody odczytu poboru wody w kwestii Inkasentów. Upoważnieni pracownicy nadal będą odwiedzali mieszkańców celem dokonania odczytu i rozliczenia poboru wody. W związku ze zmianą oprogramowania i wymianą liczników u części mieszkańców na radiowe odczyt planowany jest na druga połowę lipca początek września. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.