MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
691870
image1 image2 image3

Targi Libramont

Powiększ

27 lipca 2018 roku przedstawiciele Gminy Tuczna, przedsiębiorcy, przedstawiciele środowiskowych domów samopomocy i rolnicy z gminy Tuczna i terenu Województwa Lubelskiego wzięli udział w 84 edycji międzynarodowych Targów Libramont (Belgia).

Libramont są jedynymi targami w Belgii i Wielkim Regionie, które  oferują 800 wystawcom różnorodne rozwiązania. Z ponad 200 000 odwiedzających, Targi Libramont są jedynym corocznym spotkaniem, które łączą wystawców wielu branż i  konsumentów. W targach uczestniczy ponad 400 dziennikarzy z całego świata.

Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie producentów ekologicznej żywności i twórców ludowych oraz nawiązanie kontaktów międzynarodowych, nawiązanie współpracy i pokazanie dóbr narodowych Polski.

Gmina Tuczna jako jedyny reprezentant Lubelszczyzny na Targach Libramont poprzez uczestnictwo w tych targach umożliwiło promocję Województwa Lubelskiego i Gminy Tuczna.