MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
691787
image1 image2 image3

Narodowe czytanie 2018

Powiększ

W piątek 14 września 2018 r. w Urzędzie Gminy Tuczna odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, którą swoim patronatem obejmuje Para prezydencka. Wybrane i przygotowane wcześniej fragmenty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego oraz teksty z Antologii niepodległości przeczytali: przedstawiciele władz lokalnych, kierownicy jednostek organizacyjnych, pracownicy Urzędu Gminy Tuczna, radni, nauczyciele, bibliotekarze, seniorzy oraz  młodzież szkolna. Uczestnicy akcji mieli możliwość ostemplowania własnych egzemplarzy "Przedwiośnia" pieczęcią Narodowego Czytania 2018. Organizatorami Narodowego Czytania byli: Wójt Gminy Tuczna oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej.