MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
665697
image1 image2 image3

„Dzień Babci i Dziadka” w „Klubie Seniora w Tucznej”

Powiększ

 

„Dzień Babci i Dziadka” w „Klubie Seniora w Tucznej”

 Dnia 22 stycznia 2019 r w „Klubie Seniora w Tucznej” obchodzono święto Dnia Babci i Dziadka. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Urzędu Gminy oraz dzielnicowy rejonu Tuczna. Uczestnicy „Klubu Seniora” zaprezentowali część artystyczną – „Skecz o Dziadku i Babci”.

 Gościnnie wystąpiły dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „Salka Krasnalka” z repertuarem przygotowanym z okazji obchodzonego święta. Dodatkową atrakcją był występ Emilii Warchomiuk wnuczki Państwa Haliny i Tadeusza Kukawskich z Dąbrowicy Dużej, która wyrecytowała tekst ballady Adama Mickiewicza pt.”Romantyczność”.

 Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku przy akompaniamencie instruktora zajęć muzycznych Łukasza Truby.

Zapraszamy do Galerii