MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
649768
image1 image2 image3

Targi Libramont 26-29 lipiec 2019 r.

Powiększ
Wójt Gminy Tuczna, Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach firm z Polski Wschodniej planuje zabezpieczyć wspólną powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej wraz z wyposażeniem i zapleczem socjalnym. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne wejściówki i będą mieli możliwość skorzystania z  programu oferowanego uczestnikom targów LIBRAMONT. Koszty dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania pozostają w gestii uczestników, Gmina zapewnia bezpłatnie powierzchnię wystawienniczą.

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 kwietnia 2019 r.

Karta zgłoszeniowa