MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
739359
image1 image2 image3

Spotkanie informacyjne 2 sierpnia 2019 r.

Powiększ

Spotkanie informacyjne dotyczące odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów na biomasę).

W związku z planowanym przystąpieniem do naboru wniosków ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE Wójt Gminy Tuczna zaprasza Mieszkańców na spotkanie informacyjne którego tematem będą m.in. sprawy finansowe oraz techniczne dotyczące instalacji.

Spotkanie odbędzie się 2 sierpnia 2019 r. (piątek) o godzinie 14:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Tucznej, Tuczna 86.

Wójt Gminy Tuczna

Zygmunt Litwiniuk