MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
739396
image1 image2 image3

"PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE"

Powiększ

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W TUCZNEJ BIERZE UDZIAŁ W AKCJI POD NAZWĄ "PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE".

NAGRODZONYCH ZOSTANIE 300 BIBLIOTEK, KTÓRE ZDOBĘDĄ NAJWIĘCEJ GŁOSÓW. 50 PIERWSZYCH BIBLIOTEK OTRZYMA 5000 ZŁ NA ZAKUP KSIĄŻEK DO WSPÓLNEGO CZYTANIA Z DZIEĆMI ORAZ 2 PUFY DO CZYTANIA O WARTOŚCI 556 ZŁ. NASTĘPNE 250 BIBLIOTEK OTRZYMA KSIĄŻKI O WARTOŚCI 300 ZŁ I TAKŻE 2 PUFY O WARTOŚCI 556 ZŁ.

GŁOSOWANIE JEST BARDZO PROSTE. WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie WYSZUKAĆ GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W TUCZNEJ KLIKNĄĆ "ODDAJ GŁOS" [ZA PIERWSZYM RAZEM TRZEBA SIĘ ZAREJESTROWAĆ (TYLKO PODAĆ E MAIL I USTAWIĆ HASŁO)], POTWIERDZIĆ E MAIL I ZAGŁOSOWAĆ. MOŻNA ODDAWAĆ 1 GŁOS DZIENNIE.

ZACHĘCAMY DO CODZIENNEGO GŁOSOWANIA!!!