MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
665716
image1 image2 image3

Fundacja Orange

Powiększ

W roku 2010 Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej przystąpiła do programu Akademia Orange dla bibliotek organizowanego przez Fundację Orange, która przekazuje dotacje finansową. Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocje ich wykorzystania tak, by Biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi. Biblioteka będzie mogła wykorzystać dotację na swoje cele statutowe, a w szczególności na pokrycie kosztów z tytułu opłat instalacyjnych, aktywacyjnych, abonamentowych oraz sprzętowych niezbędnych do zapewnienia dostępu do Internetu, a także na zakup materiałów oraz prowadzenia projektów o charakterze edukacyjnym.