MultiTrans

Elektrośmieci

Mapa punktów zbiórki

polska multimedialna

jFontSize

A- A A+
Odsłon artykułów:
649770
image1 image2 image3

Z życia OSP

Powiększ

 

 

Zawody Gminne

Miesiąc czerwiec to dla jednostek OSP czas rywalizacji w zawodach sportowo -pożarniczych. Tegoroczne zawody gminne odbyły się 16 czerwca 2013 r. na stadionie w sąsiedniej gminie Sławatycze.

 

O Puchar Wójta Gminy Tuczna wystartowało pięć jednostek OSP:

  • OSP BOKINKA KRÓLEWSKA
  • OSP CHOROSZCZYNKA
  • OSP DĄBROWICA DUŻA
  • OSP MATIASZÓWKA
  • OSP TUCZNA

Rywalizację gminną wygrała zdobywając pierwsze miejsce OSP TUCZNA uzyskując czasy- w sztafecie 62.60 a w bojówce 39.30 +5 punktów karnych. Drugie miejsce przypadło OSP CHOROSZCZYNKA, która uzyskała czasy- w sztafecie 70.00 a w bojówce 61.00. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna OSP DĄBROWICA DUŻA, która uzyskała czasy- w sztafecie 70.00 a w bojówce 58.10 +5 punktów karnych.