Informacja Wójta Gminy Tuczna o sprzedaży węgla po preferencyjnej cenie

Informacja Wójta Gminy Tuczna o sprzedaży węgla po preferencyjnej cenie 

  Informuję  o rozpoczęciu w dniu 29 grudnia 2022 r. sprzedaży węgla po preferencyjnej cenie mieszkańcom gminy Tuczna,  którzy złożyli  wnioski o jego zakup. Cena zakupu 1 tony  węgla frakcji orzech oraz groszek wynosi 1950 zł  za tonęCena nie obejmuje kosztu transportu z miejsca składowania węgla do domu kupującego oraz workowania! Niestety  dostawca węgla PGE Paliwa nie przewiduje dostaw węgla frakcji kostka. W związku z tym osoby, które złożyły wniosek na zakup węgla frakcji kostka, mogą zakupić orzech lub groszek.

Procedura zakupu węgla:

  1. Zamówienia realizowane będą w kolejności wpłynięcia wniosku.
  2. Do każdego mieszkańca zadzwoni urzędnik z Urzędu Gminy  i przekaże szczegółowe informacje o możliwym terminie zakupu węgla we wskazanym punkcie oraz konieczności dokonania wpłaty na wyznaczone konto za zakupywany węgiel.
  3. Wpłaty należy dokonać na konto bankowe o numerze:

53 8025 0007 0550 0286 2000 0010

  1. W tytule przelewu trzeba podać:
  2. a)      imię i nazwisko osoby uprawnionej do preferencyjnego zakupu węgla,
  3. b)     ilość zakupywanego węgla,
  4. c)      nazwę frakcji węgla,
  5. Jan Nowak opłata za 1,5 tony  węgla frakcji orzech. 
  6. UWAGA. Po odbiór faktury należy zgłosić się do pokoju nr 14 w Urzędzie Gminy co najmniej jeden dzień  po dokonaniu wpłaty na wskazane konto (nie wcześniej).
  7. Następnie z  fakturą trzeba  zgłosić się do punktu sprzedaży w celu ustalenia terminu dostawy.

 

Punkt sprzedaży węgla:

AGROMIL

Tuczna 206, 21-523 Tuczna

512 966 521

sponsorzy