Informacja Mikrodotacje FIO 4

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne - w ramach projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4" realizowane przez Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych .

Dla powiatu Bialskiego szkolenie odbędzie się 9 marca 2020 roku w GOK ul. Szkolna 18 A o godzinie 16:30. Natomiast dla miasta Biała Podlaska szkolenie odbędzie się w Starostwie Powiatowym Biała Podlaska ul. Brzeska 41, sala konferencyjna 121 również 9 marca o godzinie 10:00

 

Szkolenie przeznaczone jest dla potencjalnych beneficjentów konkursu grantowego, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie w dwóch kategoriach:

- działania dot. sfery pożytku publicznego,

- działania na rzecz rozwoju młodych organizacji pozarządowych.

O dotację mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (w tym koła gospodyń wiejskich) oraz grupy nieformalne i samopomocowe mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego. 

Podczas szkoleń będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu grantowego oraz umówienia się na indywidualne konsultacje z Animatorami Subregionalnymi.

 

Informacje o szkoleniach: tel. 81 533 12 17; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sponsorzy