Festiwal Kulinarny Młody Polski Ziemniak

Festiwal Kulinarny Młody Polski Ziemniak w Gminie Tuczna już 4 lipca o godzinie 14.00

Festiwal Kulinarny ,,Młody Polski Ziemniak" odbędzie się w kilku miejscach w Polsce jako wydarzenie poprzedzające Międzynarodowe Targi Potato Poland 2021, a wstęp na to wydarzenie będzie bezpłatny. Festiwal sfinansowano z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw. Korzystając z lokalnych dóbr uczestnicy będą mieli okazję poznać wyjątkowe produkty, z których słynie dany region. Pokazy odbywać się będą na otwartej przestrzeni, w formule LIVE COOKING, gdzie każdy ma możliwość obserwować proces przygotowania wyśmienitych potraw. Podczas imprezy wybitni kucharze będą przygotować dania w oparciu o młode ziemniaki. Ideą całego projektu jest budowanie wspólnoty rodzinnej i międzyludzkiej a ziemniak jak mało które warzywo się do tego nadaje, poprzez swoją swojskość.

Zapraszamy na Plac przy Urzędzie Gminy Tuczna - start 04.07.2021 r. (niedziela) godz. 14:00