Informacja dla odwiedzających

Drodzy Mieszkańcy !

W związku z bezpieczeństwem interesantów oraz pracowników w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 zaleca się ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Tuczna. Prosimy o składanie dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 83 3771003.

Urząd Gminy Tuczna obsługuje petentów od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30

Podczas koniecznej wizyty w Urzędzie Gminy prosi się interesantów o stosowanie do zaleceń służb sanitarnych w kwestii koronawirusa, tj. m.in.:
1. Zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy 1 - 1,5 metra.
2. Przestrzeganie higieny kaszlu i oddychania. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce, używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (min. 60%). Nie obawiać się zwracać uwagi współpracownikowi i klientowi, aby nie kasłał i nie kichał w naszym kierunku.
Informacje dotyczące postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem można uzyskać pod numerem infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia 800 190 590.

Dziękuję za zrozumienie i dostosowanie się do powyższej prośby.

Wójt Gminy Tuczna

Zygmunt Litwiniuk