INFORMACJA O PRZYSTĄPIENIU PRZEZ GMINĘ TUCZNA DO PREFERENCYJNEGO ZAKUPU PALIWA STAŁEGO DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

INFORMACJA O PRZYSTĄPIENIU PRZEZ GMINĘ TUCZNA DO PREFERENCYJNEGO ZAKUPU PALIWA STAŁEGO DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

W związku z art. 34 ust 1. Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 2236) gmina Tuczna informuje o przystąpieniu do preferencyjnego zakupu paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw z terenu gminy Tuczna należy składać na piśmie w Urzędzie Gminy Tuczna, Tuczna 191A, 21 – 523 Tuczna lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).

Adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres skrytki ePUAP: /kl8lqf107t/SkrytkaESP

W przypadku złożenia wniosku o zakup za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek o zakup opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym.

 

Wójt Gminy Tuczna

Zygmunt Litwiniuk

 

Do pobrania:

Druk wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego

sponsorzy