Zapraszamy na szkolenie PUE ZUS 300+ oraz Bon Turystyczny

Drodzy Mieszkańcy!!

od 1 lipca 2021 r. wnioski o świadczenie w ramach programu „DOBRY START” można składać tylko elektronicznie. Obsługą wniosków i wypłatą świadczeń na rachunek bankowy będzie zajmował się Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Aby ułatwić rodzicom i opiekunom złożenie wniosku w ramach tego programu proponujemy Państwu współpracę i wsparcie ze strony naszych pracowników. Na dyżurze w Państwa jednostkach nasz pracownik mógłby pomóc zainteresowanym osobom złożyć wniosek, założyć profil na PUE ZUS oraz udzielać informacji o programie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją lub mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Anną Jakubowicz tel. 83 341 63 50 lub 502 007 542

Dodatkowo zapraszam serdecznie na spotkanie z pracownikami ZUS dnia 12 lipca godz. 9:00 do budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Tucznej.