Turniej Halowej Piłki Nożnej 2018 wyniki

25 marca 2018 roku na Sali sportowej Szkoły Podstawowej w tucznej rozegrany został V Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tuczna. Do turnieju ostatecznie zgłosiło się 9 drużyn:

1.      F. C. Tuczna

2.      Komenda Miejskiej Policji  Biała Podlaska

3.      Chotyłowiak

4.      KS Dąbrowica

5.      Team Brzeska

6.      SFC Terebiski

7.      USB (United State of Bokinka)

8.      Sezonowcy

9.      Pjotery Janusza

Oficjalnego rozpoczęcia o godzinie 10:00 dokonali Wójt Gminy Tuczna – Zygmunt Litwiniuk, przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego – Mariusz Kiczyński, p.o. dyrektora - Bartosz Reduch

Drużyny zostały przypisane drogą losowania do dwóch grup, w których toczyły rywalizację systemem „każdy z każdym”.

GRUPA A

1.F.C. Tuczna
2.SFC Terebiski
3.Sezonowcy
4.Chotyłowiak
5.Pjotery Janusza

GRUPA B

1.KS Dąbrowica
2.USB
3.Team Brzeska
4.KMP Biała Podlaska

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1.      Komenda Miejskiej Policji  Biała Podlaska

2.      USB (United State of Bokinka)

3.      F. C. Tuczna

4.      Sezonwcy

Król strzelców: Lubeńczuk Piotr

Najlepszy zawodnik: Tarasiuk Paweł

Najlepszy bramkarz: Najdyhor Karol

Sponsorami turnieju byli:

Wójt Gminy Tuczna – Zygmunt Litwiniuk,

Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego – Mariusz Kiczyński,

którzy ufundowali puchary za 3 pierwsze miejsca, jak również  pamiątkowe dyplomy każdej z drużyn za udział w turnieju.

Firma MD Projekt Delikatesy Centrum – ufundowała wodę  przybyłym zawodnikom oraz kibicom.

Pan Mariusz Joński PPHU „EMAR” – ufundował wodę i słodycze wszystkim zawodnikom oraz kibicom.

Firma P.H.U "PARTNER" WIESŁAW PIWONI - ufundował wodę i słodycze wszystkim zawodnikom oraz kibicom.

Patronaty medialne:

RadioBiper, Słowo Podlasia, Podlasie24, Biała24, CoGdzieKiedyBiałaPodlaska?

Podziękowania należą się również wszystkim zawodnikom za sportowe zachowanie na boisku oraz wspaniałą rywalizację w myśl zasady Fair Play.